Dubai Alışveriş Festivali 2018

12.01.2018 - 00:00:00

Dubai Alışveriş Festivali; her yıl olduğundan farklı olarak bu sene kayda değer indirimlerin yanısıra bir çok sosyal aktivitelere ve etkinliklere sahne oluyor. İndirimlere şehrin her yerinde rastlamak mümkün olabildiği gibi en etkili markalar ile Burj Park OTB buluşabilirsiniz.

Size Emirates Holidays paketleri ile Dubai Alışveriş Festivali'nde alışveriş imkanı verirken eğlenceyide yaşamanızı öneriyoruz.

Market Outside The Box - Outdoor Shopping

100’yakın marka, açık hava pazarında sizi beklerken, eğlencede eksik olmuyor. Canlı gösteriler, müzik dinletileri sizi bekliyor.

Fashiontainment - Pop-up fashion

Canlı defileler izleme şansını yakalayarak tarzını uygun markalardan alışverişinizi yapın.

Dazzling fireworks - Catch the show

Global Village, The Beach JBR ve Dubai Creekte gezintinizde göreceğiniz havai fişek gösterileri ile Dubai'de yaşayacağınız muhteşem gece hayatına başlangıç yapabilirsiniz.

Her Bütçe için Konaklama Önerilerimiz

3 Yıldız: Rove Trade Centre

Dubai Alışveriş festivali için en hesaplı alternatif olabilir. Araç ile birleşim noktası olan Rove Trade Center, Dubai Mall, City Walk ve Burj Khalifa gibi önemli merkezlere kolaylıkla ulaşılabilir.

4 Yıldız: JW Marriott Hotel Dubai

Sahile yakınlığı ve ödüllü bir otel JW Marriott Hotel Dubai Dubai Alışveriş festivali için tercih edilen bir oteldir. Ayrıca terastaki havuzu başka bir çekim merkezi olup havuzu ve merkeze yakınlığı nedeniyle Dubai Alışveriş festivaline gidenler tarafından tercih edilmektedir.

5 Yıldız: Grand Hyatt Dubai

Hyatt zincirinin geniş alanlı önemli bir simge otelidir. Dubai Creek bölgesinde farklı yüzme havuzları, mini botanik bahçeleri ve eşsiz lezzet durakları olan restoranları ile birçok ziyaretçi ağırlamaktadır.

Bu pakette sunulan hizmetler:

  • Konaklama
  • Emirates Havayolu ile sınıfı gidiş-dönüş uçak biletleri (ekonomi sınıfı),
  • Çeşitli Yemek planları,
  • Konaklama vergisi ve havalimanı vergileri
  • Hizmet bedeli

Ayrıntılı bilgi için: fit@vikingturizm.com.tr

BİZE ULAŞIN

Dubai Alışveriş Festivali 2018 hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın