İstanbul’un En İyi Toplantı Otelleri

22.04.2024 - 10:21:20

Planladığınız toplantının istediğiniz gibi verimli geçebilmesi için İstanbul toplantı otelleri ile ilgili ayrıntılara özen göstermek oldukça önemlidir. Toplantılarınızı belirlerken öncelikle organizasyonun yapılacağı alan belirlenir. Son dönemlerde iş toplantı organizasyonlarının bir hayli artması sebebiyle otellerde yapılan toplantılar popüler bir alternatif olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu noktada toplantı otelleri organizatörlerin ilk seçenekleri arasında yer almaktadır. Toplantı için mekân belirlendikten sonra organizasyonun tarihi, saati ve konusu gibi ayrıntılar ayarlanır. Bütün bu söz konusu durumlar netleştiğinde konuklara bildirilir. Daha önce de söylediğimiz gibi, verimli bir toplantı için yapmanız gereken ilk adım toplantı mekânı seçimidir. O halde, toplantıyı gerçekleştireceğiniz mekânı seçerken göz önünde bulundurulması gereken bazı kriterler vardır. Öncelikle toplantıya katılacak kişi sayısının seçeceğiniz otelin karşılaması gerekir. Örneğin toplantıya katılım sağlayacak büyük bir topluluk için Swissotel The Bosphorus gibi yüksek kapasiteli bir toplantı salonuna sahip bir oteli tercih edebilirsiniz. Ya da daha az kişi sayısına sahip toplantılarınız için Wyndham Grand Kalamış otelin avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Toplantı Otelleri

Toplantılarınız için otel seçimi yaparken size sunulan olanakları iyi değerlendirmelisiniz. İhtiyaçlarınıza uygun bir toplantı odasını seçmek için birçok alternatifi olan bir otelle görüşmekte fayda var. Aşağıdaki İstanbul toplantı otelleri içinde her birinin birden fazla seçenek sunan toplantı mekânları mevcuttur. Yine bu otellerde pek çok toplantı mekânı alternatifi dışında mekânının fiziki ve teknik donanımı kullanılan son teknoloji cihazlar, ikram seçenekleri ve boğaz manzaralarıyla sizlere harika bir organizasyon deneyimi sunan imkânlara sahiptir. Bahsettiğimiz bu önemli detaylar ve sizler için hazırladığımız otel seçenekleri sizlere toplantı konseptine uygun hizmet etmek için özel olarak belirlenmiş toplantı otelleridir. Aynı zamanda otelde toplantı yapmayı planlıyorsanız otelin size sunduğu olanaklarla ilgili ayrıntılı bilgi sahibi olmalısınız. İstanbul toplantı otelleri arasında beklentilerinizi en iyi bir biçimde karşılayacak olan oteli seçmelisiniz.

Hotel Swissotel The Bosphorus – İstanbul

Kurumsal toplantı mekânları arasında en dikkat çeken yerlerden biri de Swissotel’dir. Özellikle kurumsal seyahat esnasında tercih etmek isteyeceğiniz pek çok avantaja sahiptir. Geliştirilmiş yüksek donanımlı toplantı odaları ve muhteşem balo salonuyla Swissotel The Bosphorus, en seçkin toplantı ve konferanslara yanıt verebilen büyük (1200 kişilik) bir kapasiteye sahiptir.

Le Meridien Etiler

Kurumsal seyahat sırasında harika bir alternatif olacak bir başka otel ise Le Meridien’dir. Le Meridien toplantılarınız, konferanslarınız ve etkinlikleriniz için hazırlanmış; sekiz toplantı salonu ve büyük bir balo salonuna sahiptir.

The Grand Tarabya

İstanbul’un en görkemli balo salonlarından olan Grand Ballroom, geniş alanıyla görkemli etkinlikler için harika bir seçim olacaktır. Unutulmayacak konferanslar, kurumsal toplantı ve sergiler için pek çok kullanım olanakları sunar. Toplantı otelleri arasında dikkat çeken yerlerden biri olan The Grand Tarabya'nın boğaza bakan ve on üç toplantı salonu yönetici toplantılarından davetlere kadar her çeşit etkinliğe ev sahipliği yapmak için tasarlanmıştır.

Wyndham Kalamış

Wyndham Grand Kalamış, deniz manzaralı toplantı mekânları ve konferans salonlarıyla kurumsal toplantılarınız için harika bir alan sunuyor. 750 kişiye kadar konuk ağırlayabilen otel, 16 toplantı salonuna sahiptir. Kalamış balo salonu, otelin en görkemli salonudur.

JW Marmara Sea

İstanbul en iyi 5 toplantı oteli arasındaki son durağımız Marmara Sea, tasarımında Türkiye'nin kültürel dokularından ilham alıyor. Lobideki uçan halı temalı eser Türk el sanatlarına bir dokunuşu ifade ediyor. Denize açılan balo salonu ve fuaye alanı tasarımı boğaz ve deniz yaşamından esinlenilmiştir. Khuan Chew, aydınlatmaları balık ağları şeklinde tasarlamıştır.

Wyndham Grand İstanbul Levent

Dokunmatik panelle kontrol edilebilen ses ve görüntü sistemleri, tavana monte edilmiş barkovizyon ve dev ekranlar, multi-data toplantı masaları, yüksek hızlı kablolu - kablosuz internet erişimi, simültane çeviri odası seçeneği, geniş fuaye alanı, ısı ve aydınlatma kontrolü, teraslı odalar, açık havada toplantı imkanı... 1.270 metrekareden 54 metrekareye kadar uzanan, her ihtiyaca uygun 3 balo ve 23 adet toplantı salonu ile kongre ve toplantılarınız için kusursuz hizmet sunuyor. İşinin ehli profesyoneller ve kusursuz iş etiğimi ile bu oteli sizler de tercih edebilirsiniz.

Tüm kurumsal etkinlikleriniz için bizi 0212 334 2600 numaralı hattımızdan arayabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

İstanbul’un En İyi Toplantı Otelleri hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın