Seyahat Teknolojisi Çözümleri

Seyahat Teknolojisi Çözümleri

Kurumsal müşterilerimiz, güvenli web sitemiz üzerinden şeffaf iş birliği prensibimize uygun olarak kendilerine ait tüm finansal ve detaylı raporlara erişebiliyorlar.

Seyahat Teknolojisi Çözümleri

Online Data & Raporlar

Online portalımıza kurumsal üye olarak kurumunuzun cari hesaplarına ve seyahat raporlarına kolayca ulaşabilirsiniz.

  • Havayolu bilet listeleri
  • En çok gidilen yerler raporu
  • Havayolu uçuş sınıfı raporu
  • Kim nerede raporu
  • Finansal Mutabakat Raporları
  • Fatura raporları

Ayrıca kurumunuza yönelik özel rapor dizayn edebilir ve kullanabilirsiz. Gelişmiş raporlama hizmetlerimizle stadart raporlara alternatif çok özel raporları online dışında da talep edebilirsiniz.

Şeffaf hizmet anlayışımız kanun ve kurallara uygun çalışma prensiplerimiz sayesinde oluşturduğumuz finansal online raporlar ile hesap mutabakatı için harcadığınız zaman ve enerji ortadan kalkıyor.

Extranet (VikingOn Offline ve Online Modülleri)

Extranet; kurumunuzun logosu, rengi ve kurumsal kimliği ile size ait online seyahat portalinizdir. Yurt içi ve yurt dışı uçak biletleri ve otel rezervasyonlarınız gibi kurumsal seyahat ihtiyaçlarınızı geleneksel telefon yöntemi dışında yürütmeye hazır mısınız? Viking Extranet (vikingOn), Viking Turizm çalışanlarının yaptığı bütün işlemleri yapabilecek kadar gelişmiş bir program. Telefon hatlarımızı kullanmak yerine extranet sistemi sayesinde internetin hızını ve rahatlığını yaşamak daha kolay değil mi? Üstelik sistemin sundukları bununla da sınırlı değil. Yapılan her işlemin raporlanabiliyor olması servis kalitesini ölçmenize olanak veriyor. Yolcu profil bilgileri yönetimi ve kurumsal seyahat politikanızla ilgili bilgilendirmeleri de extranet üzerinden yapabiliyor ve kurumsal seyahat politika veya prosedürlerinize göre seyahatlerini çalışanlarınız kendileri planlayabiliyor.

BİZE ULAŞIN

Seyahat Teknolojisi Çözümleri hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın