Yerel Hizmetler Yönetimi

Yerel Hizmetler Yönetimi

Bireysel ya da grup olarak ülkemize gelen misafirlerimizin tur, transfer, otel ve gezilerini organize ediyor; teşvik ya da bayi gezileri katılımcılarının tüm yerel ihtiyaçlarına cevap veriyoruz.

Incoming ve Yurtiçi Rezervasyon Hizmetleri

Yeni bir ülkede yepyeni bir deneyim yaşamanın keyfi kadar zorlukları da oldukça fazla. Ancak aşılmaz zorluklar değil bunlar. Bireysel ya da grup olarak ülkemize gelen misafirlerimize verdiğimiz hizmetlerle bu zorlukların üstesinden geliyoruz. Dilerseniz hazır paketlerden yararlanın, dilerseniz bütün seçenekleri sunarak size özel program yaratalım. Her koşulda, gün geçtikçe güçlenen ekibimiz ve Türkiye’nin her noktasına yayılan iş ortaklarımızla deneyiminizi kalıcı hatıralara çeviriyoruz biz. Türkiye’nin önemli turizm merkezlerine günübirlik ya da değil, kültür gezileri düzenliyoruz. Bunlara katılmak ya da iş toplantılarınızdan boş zaman aktivitelerinize dek her anınızı Ülkemizin eşsiz güzellikleriyle geçirmek sizin seçiminiz. Üstelik işe dair her türlü birlikteliğinizi geçirebilmeniz için özel olarak hazırladığımız tekne gezilerimiz de seçenekler arasında. Mavi yolculuklar, hatta İstanbul, Boğaz ve adalar gezileri sizi bekliyor!

VİKİNG TRANSFER HİZMETLERİ

Viking transfer hizmetleri ile havalimanına gitmek veya karşılanmak çok kolay. Dünyanın her yerinde istediğiniz saatte istediğiniz yerden transferinizi gerçekleştirebiliriz. Bizi arayın, sizi veya misafirlerinizi karşılayalım, havalimanından alalım ve otele bırakalım. Binek, lüks, minibüs veya otobüs her türlü konforlu araçla isterseniz yolda küçük bir panoramik tur da yapalım.

BİZE ULAŞIN

Yerel Hizmetler Yönetimi hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın