Yurtdışı Konser, Spor Organizasyonları & Basın Gezileri

Yurtdışı Konser, Spor Organizasyonları & Basın Gezileri

Covid 19 döneminde çeşitli kısıtlamaların olduğu ancak uygun şartlar altında ve izin verilen ölçüde sizlerin ya da misafirlerinizin tarihte iz bırakan organizasyonlarda yer almasını sağlıyor, basın gezilerinizi gerçekleştirirken size, bulunduğunuz dünya şehrinin yerlisi olma rahatlığını sunuyoruz.

Yurtdışı Konser, Spor Organizasyonları & Basın Gezileri

Konser Organizasyonları

Viking Turizm, dünyanın herhangi bir yerinde misafirlerine, oranın yerlisi olmanın avantajlarını yaşatıyor. Konser, tiyatro, festival fark etmeksizin oralı olmanın rahatlığını sunuyor. Kendi mahallenizdeki etkinliğe katılır gibi kolay gidip yerleşiyorsunuz istediğiniz koltuğa. Evden ilk çıktığınız andan eve döndüğünüz zamana kadar her metreyi beraber katediyoruz.

Yabancı şehirlerin seçtiğiniz etkinliğinde, ister katılımcı olun ister organizasyon sahibi,  bizim desteğimizi almışsınız bir defa. Kültürel aktivite farkı gözetmeksizin destinasyonun yerlisi ilan ediyoruz sizleri. Aklınızdan geçenleri tam olarak anladık, plan eksiksiz olarak oluşturuldu; bundan sonrası size kalmış. Mutluluğu nasıl isterseniz öyle yaşayabilirsiniz artık.

Spor Organizasyonları

Olimpiyatlar mı yaklaşıyor? Yoksa futbol tarihine geçecek bir maç mı? Belki de bir tenis turnuvası gündemde ya da dünyanın en ünlü denizcileri yelkenlerini fora etmek üzere. Dünya çapında konuşulan spor olaylarının bir köşesinde yer almak herkesin hayali. Çalışanlarınızın veya müşterilerinizin hayalini gerçekleştirmek de bizim hayalimiz.

Firmanız bir takımın sponsoru mu? Milli takımımızı ekibinizle veya bayilerinizle yurt dışında alkışlamak mı istiyorsunuz? Hazır yurt dışına çıkılmışken gidilen yeri de bir gezip görmeye ne dersiniz? Biletleri ayırttık, turları ayarladık. Sürprizlerden bahsetmeye gerek yok zaten. Bunlarla uğraşmayın ama sevdiklerinize kartpostal atmayı da unutmayın.

Basın Gezileri

Müşterilerimiz için basın gezilerinin önemini biliyoruz. Yapılacak gezinin vermesi istenen mesaja, katılacak basın mensuplarının profiline en uygun önerileri getirerek işe başlıyoruz. Basın mensuplarının ulaşımı, konaklaması, yapılan aktivite ile ilgili en güzel görüntü ve bilgileri nasıl elde edecekleri gibi detayları müşterilerimizle planlıyoruz. Basınla paylaşmak istediğiniz, ister yurt dışında bir üretim merkezi ziyareti ister sosyal bir etkinlik olsun, yıllar boyu oluşturduğumuz tecrübemiz, yurt dışı ortaklığımız ve marka bilinirliliğimizle yanınızdayız.

BİZE ULAŞIN

Konser, Spor Organizasyonları & Basın Gezileri hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın