Yurtdışı Ürün Lansmanları, Açılış, Davet & Fuar Hizmetleri

Yurtdışı Ürün Lansmanları, Açılış, Davet & Fuar Hizmetleri

Koronavirüs salgını dolayısyla kısıtlanan fiziksel ürün tanıtım ve lansmanlarınız, kurumunuza dair her türlü gelişmeyi müşteri ve tedarikçilerinizle paylaştığınız organizasyonlar ve fuarlara katılımınız Viking Turizm servisleri ek olarak sunduğumuz online platformlar üzerinden ile yurt dışında da arzunuza uygun olarak gerçekleştiriliyor.

Yurtdışı Ürün Lansmanları, Açılış, Davet & Fuar Hizmetleri

Ürün Lansmanları

Ürün ve hizmetlerinizin piyasayla buluştuğu ilk an, edindiği ilk intiba en iyi imajın en doğru kitleyle buluşması ile sağlanıyor. İyi planlanmış bir ürün lansmanıyla çıkış yaptığınızda temas ettiğiniz kitlenin dikkatini çekiyor, kendi kulvarınızda yankı uyandırıyorsunuz. Artık reklamlarınız değil, markanızı kendi isteğiyle savunan avukatlarınız her yerde sizi konuşur hale geliyor. Pazarın yıldızı olmanın ilk adımı işte bu güçlü lansmanlarla atılıyor.

Viking Turizm'in deneyimli ve sizi anlayarak, size özel hizmetler hazırlayan ekipleri ile ürün lansmanlarınızı etkin bir pazarlama faaliyetine dönüştürüyoruz.

Açılışlar-Davetler

Ülkenizden uzakta kurumunuza ve amacınıza yakışan davetler ve açılışlar, global bir seyahat acentesiyle evinizdeki kadar görkemli ve rahat geçebilir. Firmanızdaki kurumsal iletişim departmanı ile yakın çalışmalarımız sonucunda, akıllı manevralarla bu tür aktivitelerinize en iyi şekilde gerçekleştirildi notu düşebilirsiniz.

Fuar Hizmetleri

Günümüzde toplandığımız, çeşitli alışverişlerde bulunduğumuz pazarlar çok ileri boyutlarda. Ancak hala fiziksel olarak bir araya geldiğimiz, bölümler arasında dolaşıp fikirler edindiğimiz bir kent meydanı söz konusu: Fuarlar, yıl boyunca katettiğiniz her mesafenin ötesinde, birçok farklı ilişki türünün geliştiği en önemli yerler arasında. Dost firmalar edinmekten rakipleri alt etmeye, olumsuz fikirleri silmekten sesinizi en yüksek tondan duyurmaya kadar uzunca bir listenin gerçekleştirilebileceği platformlardır.

Kısaca, kesintiye uğramadan iletmeniz gereken çok mesaj mı var?  Güncel Agoranın en göz alıcı bölümüne sahip olma çabanızı grafikleri yükselten bir girişime çevirelim. Uluslararası fuarlarda, oranın yerlisiymiş gibi rahat etmenizi sağlayalım.

BİZE ULAŞIN

Ürün Lansmanları, Açılış, Davet & Fuar Hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın